Hlavní stránka

 

Na požádání Vám rádi zajistíme překlad ZDARMA

KRÁLOVSKÁ MASÁŽ

30 min. .......750 Kč
60 min. .......1.350 Kč
90 min. .......1.650 Kč
120 min. .......2.150 Kč

Relaxační královská masáž je jeden z nejlepších způsobů, jak si odpočinout, zbavit se stresu a starostí a znovu získat harmonii a životní rovnováhu.

PRINCOVA KRÁLOVSKÁ

60 min. .......3.150 Kč
120 min. .......5.150 Kč

Při této unikátní masáži dlaně a konečky prstů vyvíjejí tlak a nepřetržitým, rytmickým třením stimulují krevní oběh, rozvazují uzly bolesti a navozují stav úplného uvolnění. Směs olejů používaná pro tuto masáž podporuje koncentraci a omlazuje ducha. V kombinaci s tradiční ájúrvédskou péčí se masáž zaměřuje na akupresurní body včetně těch na rukách, uších a chodidlech. (podle individuálních požadavků)

HUBNOUCÍ MASÁŽ

60 min. .......1.450 Kč
90 min. .......1.850 Kč
120 min. .......2.350 Kč

Během této procedury je na celé tělo nanesen speciální masážní olej, aby se zahřály a uvolnily svaly. Poté následuje hloubková tkáňová masáž, která využívá technik pro intenzivnější proniknutí do svalů. Tato masáž pomáhá omezit vytváření tuku a odstraňuje přebytečné tekutiny. Zároveň ulevuje unaveným svalům a zlepšuje oběh.

DETOXIKAČNÍ MASÁŽ – LYMFATICKÁ DRENÁŽ (ruční)

60 min. .......1.650 Kč
90 min. .......2.150 Kč
120 min. .......2.550 Kč

Stimulace lymfatického systému masáží aktivuje všechny výše zmíněné funkce a zároveň napomáhá oběhu tekutin a regeneraci buněk. Obě tyto činnosti mají blahodárný vliv na detoxifikaci, uzdravování a imunitní systém. Masáž pomáhá bránit se chronickým nemocem, jako je například zánět vedlejších nosních dutin, artritida, akné a další kožní onemocnění, a také redukuje tuky.

LYMFATICKÁ MASÁŽ NOHOU

30 min. .......750 Kč
60 min. .......1.150 Kč

Díky kombinaci lymfatické masáže se speciální metodou uvolňování horkosti z těla, se zbavíte nepříjemných pocitů a otoků. Je velice prospěšná pro ženy v menopauze. Zlepšuje krevní oběh, napomáhá k hubnutí stehen, zmírnění celulitidy a zjemnění pokožky. Péče zahrnuje kompletní masáž celých nohou - prsty, chodidla, kotníky, lýtka, stehna.

Nevídaná reakce této procedury – máte-li v těle horko či teplotu, při terapii vznikne zajímavá fyzická reakce, při které Vaše chodidla mohou zešedivět, až zčernat. Ovšem nebojte se, nohy lze lehce umýt. Ten kdo podobným problémem netrpí, tak jeho chodidla zůstanou čistá.

MARMA MASÁŽ

60 min. .......1.350 Kč
90 min. .......1.650 Kč
120 min. .......1.950 Kč

Marma masáž podporuje omlazení a posílení mysli a těla, čímž působí proti stárnutí. Jedná se o speciální masáž proti stresům a napětím, která využívá akupresurních bodů včetně těch na uších, chodidlech a dlaních.

INDICKÁ MASÁŽ CHODIDEL (reflexologie)

30 min. .......650 Kč
60 min. .......1.050 Kč
90 min. .......1.450 Kč

Tato masáž, rovněž známá jako reflexologie, spočívá ve stimulaci nervů, jež mají zakončení na chodidlech. Zlepšuje tak proudění nervového systému a prokrvení celého těla.

INDICKÁ MASÁŽ HLAVY

30 min. .......650 Kč
60 min. .......1.050 Kč
90 min. .......1.450 Kč

Uklidňující tradiční masáž hlavy s jasnými a cílenými výsledky. Jedná se o relaxační a detoxikační masáž horní části těla, která se soustředí na marma akupresurní body.

MASÁŽ ZAD – NIRVANA

30 min. .......850 Kč
60 min. .......1.350 Kč

Přeneste se do nové dimenze masáží zad. Vaše procedura začíná uvolněním napětí prostřednictvím harmonizující směsi vonných olejů a nahřátých ručníků. Masáž ulevuje svalům v zadní části těla, začíná na zádech a končí na pokožce hlavy.

TĚHOTENSKÁ MASÁŽ (masáž se může prodávět od 14. týdne těhotenství)

60 min. .......1.150 Kč

Těhotenská masáž se zaměřuje na nastávající maminky, kterým poskytuje mimořádnou pozornost, tolik potřebnou pro péči o nový život, který v nich roste. Těhotenská masážní terapie přináší mnoho výhod. Naši terapeuti mají konkrétní znalosti, jak tišit bolest, rozumějí všem fázím vašeho těhotenství a dodají vám duševní podporu. Mějte, prosím, na paměti, že ačkoli se specializujeme na těhotné ženy, snažíme se pomáhat celé rodině, takže muži i ženy, které nejsou těhotné, jsou rovněž vždy vítáni.

Masážní terapie v průběhu těhotenství může mít množství pozitivních účinků včetně:
 • zmenšení úzkosti
 • potlačení bolesti zad a nohou
 • zlepšení spánku
 • snížení hladiny stresového hormonu noradrenalinu
 • zvýšení hladiny hormonů navozujících příjemné pocity
 • snížení hladiny kortisolu, indikátoru stresu
 • celkové zlepšení nálady
 • PÉČE O MATKU/POPORODNÍ MASÁŽ (masáž se může prodávět po uplynutí 3. měsíců po porodu)

  60 min. .......1.150 Kč
  90 min. .......1.550 Kč

  Poporodní masáž je nejlepší způsob, jak pečovat o sebe a své dítě po porodu. Jako čerstvá matka se musíte starat jak o sebe, tak o svoje miminko. Poporodní masáž vám pomůže utlumit nepříjemné pocity, kterým můžete být po porodu vystavena; odpočinete si s ní a budete mít pocit, že je o vás během tohoto náročného období na vaší cestě mateřstvím náležitě pečováno.

  Výhody poporodní masáže:
 • poskytuje intenzivní relaxaci. Ta je velmi důležitá při vyčerpání z nočního kojení
 • ulevuje od bolesti ramen a šíje způsobené nošením a kojením dítěte
 • pomáhá zavinutí dělohy
 • pomáhá vylučovat přebytečné tělesné tekutiny a omezuje jejich zadržování
 • pomáhá redukovat váhu zpevňováním svalů
 • zlepšuje krevní oběh
 • napomáhá k dobrému pocitu ze sama sebe. Když jste sama se sebou spokojená, je pro vás jednodušší naplňovat potřeby vašeho miminka
 • MASÁŽ MIMINKA A DĚTÍ DO 15ti LET

  30 min. .......650 Kč
  60 min. .......1.150 Kč

  Masáž miminka je úžasný a láskyplný způsob, jak přivítat vaše dítě na tento svět. Výzkumy potvrzují, že pravidelné doteky tlumí četnost dětského pláče a významně zlepšují dětský spánek. Především však jemné masážní techniky mohou mít hluboce pozitivní vliv na zdraví a spokojenost vašeho miminka.

  Výhody pro miminko:
 • zlepšuje trávení
 • pomáhá zlepšit krevní oběh
 • uvolňuje a zklidňuje plačtivé děti
 • zvyšuje povědomí dítěte o jeho vlastní identitě
 • Studie ukazují, že povědomí o vlastní identitě úzce souvisí s vývojem sebeúcty, takže dětská masáž vlastně může pomoci zvýšit dětem sebevědomí.

  TERAPIE HUDBOU

  60 min. .......1.350 Kč
  90 min. .......1.650 Kč
  120 min. .......2.150 Kč

  Terapie hudbou je oboustranný proces, během kterého terapeut používá hudbu a veškeré její aspekty – fyzické, emocionální, duševní, sociální, estetické a duchovní – aby klientovi pomohl zlepšit či udržet si svůj stávající zdravotní stav. V některých případech jsou klientovy potřeby uspokojovány přímo hudbou samotnou, někdy zase prostřednictvím vztahu, který se utvoří mezi klientem a terapeutem.

  Terapie hudbou může být určena k:
 • zlepšení celkového zdraví
 • ovládání stresu
 • úlevě od bolesti
 • lepšímu vyjadřování pocitů
 • zlepšení pamětiů
 • zlepšení komunikace
 • podpoře fyzioterapie
 • SPECIÁLY

  Masáž rukou..... .......30 min. .......650 Kč
  Masáž chodidel .......30 min. .......650 Kč

  ENERGETICKÁ TERAPIE

  60 min. .......1.350 Kč
  90 min. .......1.650 Kč

  Energetická terapie je metoda zaměřená na posílení člověka pomocí identifikace a odstranění bloků v našem energetickém poli. Terapie může pomoci pokud řešíte neprojevené emoce, bolestivé vzpomínky, fyzickou či emocionální zátěž, stres, trauma a nízké sbevědomí. Jedná se o velmi otevřený a hluboký proces, působící v samotných základech našeho bytí. Využívá konstalačních technik a práce s emocemi a energiemi. Mohou se projevit následující pocity: zlomené srdce, osamělost, agrese, zoufalství, radost, chuť tančit nebo se jinak pohybovat, touha, smutek, romantičnost, vášeň atd.