Hlavní stránka

 

MOMENTÁLNĚ NEPOSKYTUJEMECUKROVÝ TĚLOVÝ PEELING

30 min. .......650 Kč

Tento tělový peeling využívá exfoliační vlastnosti cukru nasáknutého esenciálním olejem pro obnovu a osvěžení vaší pleti.

KOKOSOVÝ TĚLOVÝ PEELING

30 min. .......850 Kč

Náš kokosový peeling je luxusní exfoliační a formovací péče o tělo. Byl vytvořen, aby zlepšil strukturu kůže a projasnil vaši pleť. Nádherně voní, odstraňuje mrtvé buňky a nečistoty, zlepšuje krevní oběh a zanechává kůži hedvábně hladkou.

ČISTOTA YLANG YLANG

60 min. .......1.650 Kč
90 min. .......2.050 Kč
120 min. .......2.400 Kč

Ylang Ylang je symbolem všeho pravdivého, dobrého a krásného. Představuje štěstí, mír a osvícení. Ulehčete své duši mravenčivým solným peelingem kůže a zábalem celého těla Ylang Ylang s masáží pro detoxikaci vašeho těla. Budete se po něm cítit lehčí, čistší a svěžejší.

ALOE VERA A LEVANDULOVÝ ZÁBAL

60 min. .......1.650 Kč
90 min. .......2.050 Kč
120 min. .......2.400 Kč

Zábal aloe vera je ideální pro zklidnění podrážděné kůže, stimuluje pokožku hlavy a dodává vlasům plnost a sílu. Aloe vera je hlavní přísadou v řadě výrobků pro citlivou pokožku, ale není nic svůdnějšího než se natřít aloe vera a levandulí současně.

KRÁLOVSKÁ PÉČE O OBLIČEJ

60 min. .......1.150 Kč

Pro všechny typy pleti

Speciální a charakteristická směs „dosha“ z ájurvédských bylinek, kořenů a květin se používá pro jemnou exfoliaci pokožky. Ájurvédské bylinné pudry a krémy se namíchají podle typu pokožky nebo podle dosha (jedné ze tří ájurvédských tělesných energií). Jemnými pohyby terapeut masíruje obličej, šíji a oblast ramen s důrazem na marma akupresurní body.

Dopřejte si ucelený ozdravný program v našem krásně vybaveném luxusním salonu Prince Of Wellness.

Kombinace klidného, relaxačního prostředí a konejšivých barev Vám umožní naprosto se uvolnit, ať už přijdete sami nebo ve dvou.

Vezměte svoje tělo a mysl a vydejte se na cestu proměny, kde holistické procedury ve spojení s prastarými indickými terapiemi vytvářejí pocit naprosté spokojenosti.